اینترنت آسیاتک در پرند

تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

شرکت اینترنت آسیاتک به عنوان یکی از اپراتورهای ارائه‌ دهنده‌ی اینترنت +ADSL2 در شهر پرند است که سرویس‌های متعددی از جمله تلفن ثابت، اینترنت TD-LTE، اینترنت خانگی و وایرلس اشتراکی و پهنای باند اختصاصی ارائه میدهد

آسیاتک در کنار برخی از برندهای با سابقه و قدیمی همانند شاتل که با تنوع تعرفه‌ها، قیمت گذاری بر اساس نرخ مصوب و جشنواره‌های مناسبتی به‌خوبی نام خودش رو بر سر زبان‌ها انداخته.

حال با معرفی تعرفه‌ها، سرویس‌ها و خدمات اپراتور اینترنت آسیاتک می‌پردازیم.

سرویس +ADSL2 آسیاتک در پرند

اینترنت +ADSL2 هم پرطرفدارترین و شناخته‌شده‌ ترین سرویس آسیاتک است.

این شرکت، بر اساس سرعت از 512 کیلوبیت تا 16 مگابیت بر ثانیه و حجم مجموع 4500 گیگابایت در پرحجم‌ترین سرویس، خدمات خودش رو به مشترکین ارائه میده.

جهت ثبت نام سرویس +ADSL2 در پرند روی این لینک کلیک کنید و یا با شماره 02156435644 تماس حاصل فرمایید

در ادامه می‌تونید تعرفه و سرویس‌های اینترنت +ADSL2 آسیاتک رو مشاهده کنید.

اینترنت بی‌سیم اشتراکی در پرند

اینترنت بی‌سیم اشتراکی باعنوان OWA شناخته میشه. نسل جدید خدمات اینترنتی هم بر بستر بی‌سیم است. نحوه‌ی ارائه خدمات در این نوع سرویس به شرح زیر است:

مشتری یا درخواست‌کننده از طریق یک اکسس پوینت که بر پشت بام محل زندگیش نصب شده به یکی از دکل‌های اینترنتی آسیاتک متصل میشه. سپس اینترنت از طریق کابلی از اکسس پوینت به منزل وارد میشه.

این نوع خدمات اینترنتی بیشتر به‌دلیل محدودیت‌هایی که در بستر مخابراتی وجود دارن، طرفدار پیدا کردن. خدمات OWA برای مناطقی مناسبه که امکان استفاده از خدمات اینترنت روی خط تلفن ندارن یا از مرکز مخابراتی فاصله‌ی زیادی دارن.

همچنین، این خدمات برای مشتریانی که به پهنای باند بالایی نیاز دارن؛ مناسبه. اما قبل از هر چیز باید در سایت اینترنت آسیاتک چک کنید که آیا منطقه‌ی شما تحت پوشش این سرویس قرار میگیره یا نه.

جهت ثبت نام سرویس اینترنت وایرلس در پرند روی این لینک کلیک کنید و یا با شماره 02156435644 تماس حاصل فرمایید

تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت وایرلس در پرند

  • یک مودم ADSL یا اکسس پوینت برای توزیع اینترنت در محل
  • پایه‌ی آنتن که روی بام مستقر بشه
  • کابلی برای وصل کردن آنتن به مودم

تلفن ثابت آسیاتل

جابه‌جایی تلفن و اینترنت پس از هر بار تغییر منزل یا محل کار برای بسیاری از مستاجران دشواره، اما آسیاتک با ارائه‌ی سرویس تلفن ثابت آسیاتل این مشکل رو برطرف کرده. در صورتی که شما مشترک یکی از سرویس‌های +ADSL2 یا OWA آسیاتک باشید، می‌تونید به راحتی از خدمات آسیاتل استفاده کنید. هزینه‌ی اون هم بر اساس تعرفه‌های مصوب محاسبه میشه.

جهت ثبت نام سرویس تلفن ثایت در پرند روی این لینک کلیک کنید و یا با شماره 02156435644 تماس حاصل فرمایید

اینترنت TD-LTE آسیاتک

اینترنت ثابت نسل چهارم یا همون اینترنت TD-LTE توسط دو اپراتور اصلی کشور در بخش موبایل ارائه میشه، اما آسیاتک هم سرویس مشابهی رو برای کاربران در نظر گرفته. در ادامه می‌تونید تعرفه و سرویس‌های اینترنت TD-LTE آسیاتک رو مشاهده کنید.